کتاب می خواستم چیزی بهت بگم

اثر آلیس مونرو از انتشارات نقد فرهنگ - مترجم: نیایش عبدالکریمی-دهه 1970 میلادی

"او بيرحمترين نويسندهاي است كه تـا بـه حـال آثـارش را خوانـدهام، همچنين لطيفترين، روراست ترين و باهوشترين." –جفـري يوجنيـدز(برنده پوليتز)
"او نويسندهاي است كه... به داستان كارايي تـازهاي دادي." –لـوري مور ( برنده جايزه رِآي داستان كوتاه)
"آليس مـونرو طـوري شخصـيتهـايش را در زمـان بـه حركـت در ميآورد كه هيچ نويسندهي ديگري قادر به آن نيسـت." –جوليـان بـارنز (برنده من بوكر)
"احتمالاً در دنياي داستان كوتاه در حال حاضر كسي بـه مهـارت او وجود ندارد." -جيم شپارد (برنده جايزه داستان كوتاه)
. آکادمی نوبل نویسنده کانادایی را "استاد داستان کوتاه معاصر" لقب داد و از او بخاطر "داستان‌های که با ظرافت نوشته شده و ویژگی آنها روشنی و واقعیت روانشناختی است" تقدیر کرد. پیتر انگلوند دبیر دائمی آکادمی نوبل سوئد داستان‎های آلیس مونرو را اين چنين توصيف كرد: " داستان¬هايي درباره¬ي آدمهای کوچک و احساسات بزرگ".


خرید کتاب می خواستم چیزی بهت بگم
جستجوی کتاب می خواستم چیزی بهت بگم در گودریدز

معرفی کتاب می خواستم چیزی بهت بگم از نگاه کاربران
چگونه با شوهرم ملاقات کردم Alice MunroThis اولین داستان کوتاه است که توسط نویسنده خواندنی است. از آنچه که دربارۀ او آموختم، او در مورد چیزهایی که می داند یک دختر مزرعه می نویسد. مونرو در مزرعه ای در جنوب غربی انتاریو مطرح شد. داستان درباره ی ادی است که در مزرعه مطرح شده است. ادی خوب در دبیرستان کار نکرد و بعد از اینکه دکتر پیبلس را به عنوان یک شغل ارائه داد، دامپزشک به خانواده مزرعه اش می گفت که \"این همسر به دنبال یک دختر برای کمک بود.\" خانم پیبل و دکتر دو بچه دارد و خانه ای است که به نظر می رسد تمام امکانات مدرن را داشته باشد. اد با کمک بچه ها، آشپزی و سایر کارهای خانگی کمک کرد. او برای کار سخت مورد استفاده قرار گرفت؛ این کار بود که او از آن لذت برد. اکثر داستانها یک بوسچر و این یکی هیچ کدام متفاوت نیستند. Loretta Bird داستان های ما است. او دارای هفت فرزند است که برای شوهر خوابیده و امور مالی ضعیف است و هنوز هم برای به دست آوردن همه چیز در خارج از کشور است. کریس واترز یک خلبان با یک هواپیما را به منطقه می دهد که سوار هواپیما می شود، یک دلار برای بزرگسالان و پنجاه سنت برای بچه ها. او از مزرعه Peeblesâ در خارج از خانه نصب شده و ادی اولین فردی است که او می آید وقتی که او به مزرعه می آید برای درخواست اجازه برای استفاده از پمپ آب خود را. من قصد ندارم کل داستان را بگویم، اما ما همه می دانیم چه اتفاقی می افتد وقتی پسر با دختر می مونه در این مورد یک مرد باهوش و یک زن جوان خانم است. خب کریس یک جادوگر است که هیچ کس نمی شنود تا یک روز به او نشان دهد. کریس به زودی از شهر خارج می شود و هیچ کس را نمی گوید جز ایدی که او وعده می دهد نوشتن کند. منتظر نامه برای آمدن است. تعجب بزرگ، نامه هرگز نمی آید ادی ازدواج می کند؟ | € | € | € | € |. (شما باید بخوانید تا متوجه شوید). خط پایین این است که اد یک زن جوان سیاه پوست متوجه شد که او نمی تواند در کریس بستگی داشته باشد و زندگی اش را تغییر دهد. من واقعا عای و این داستان را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که آلیس مونرو جایزه شریف را دریافت کرد، من کنجکاو بودم که مجموعه ای از داستان هایش را بخوانم. من قبلا قرار نگرفته بودم. من این مجموعه را به صورت تصادفی انتخاب کردم و حتی تاریخ انتشار اصلی سال 1974 را نیز متوجه نشدم. نظر دیگران بیان شده است که این مجموعه مورد علاقه آنها نیست. دیگران در مورد دامنه محدودی از طرح و شخصیت توضیح داده اند. مطمئنا موضوع و هماهنگی میان داستانها وجود دارد. شاید فکر میکنم باید یک مجموعه جدیدتر را امتحان کنم (و به پیشنهادات باز میگردم)، زیرا به اندازه کافی از کیفیت نوشتههای او، بهویژه توانایی او برای محک زدن خیلی خیلی مختصر، قدردانی و افشاگریهای غیر اخلاقی او از انگیزه او کاراکترهای زنانه کارآفرینی و طرح های همیشه جالب که اغلب من آن را کاملا نمی بینم، این کتاب را کم کم احساس می کنم و به خواندن ادامه نمی دهم. من از مهارت او قدردانی کردم، اما از کار این کار را نکردم. به استثنای اینکه چگونه با شوهرم ملاقات کردیم که کاملا درگیر آن بودم، دیگران لحظه ای داشتند، اما اکثرا از احساس مسئولیت برای پایان دادن به آنچه که من شروع کرده بود، خواندن داشتم.

مشاهده لینک اصلی
دوستان و خانواده را با دوستان، خانواده، دوستان و خانواده ملاقات کنید. و، تا زمانی که برگ را ترک نکنید، تنها نخواهید بود. شما می بینید آلیس مونرو در انتهای زندگی خود از یک قطعه کیک گم شده است. به عنوان نشانه ای از شادی: می تواند یک حسادت، یک فاجعه، یا فاجعه باشد؛ این جایی است که می توانید زندگی کنید و در صلح کار کنید. آلیس مونرو یک نویسنده آزاد است و در انتشار این کتاب تبلیغاتی نداشته است. چگونه پول آنلاین - چگونه پول آنلاین - چگونه پول آنلاین - نحوه پول آنلاین @ Carver آنلاین نیست، Alice Munro پول زیادی دارد. این کار نمی کند، اما برای آن بسیار کار می کند. آسان برای استفاده، آسان برای نصب، آسان برای نصب، آسان برای نصب، آسان برای نصب. من بهت میگم دسترسی به کتابخانه و یا از آن چیزی است که من به معنای گفتن، ماده، بله یا نه و به یاد بیاورم.

مشاهده لینک اصلی
چیزی که من می خواستم به در حالی که برای گفتن یک مجموعه داستان کوتاه در سال 1974 است، اما تنها در ایتالیا سال منتشر شد scorso.E مجموعه که در آن نویسنده کانادایی هنوز هم یک بار یکی از بهترین در نوع خود ثابت می کند. در اینجا قهرمانان همسر، فرزند، مادر، عموها، خواهرزاده ها، زنان وجود دارد که در آن مونرو در صدایی هر داستان aspetto.Dai که در آن در مورد این مسئله از بلوغ، تمرکز دارد، سن تا رابطه بین برادر و خواهر بسیار خوب است، همچنین در پدر و مادر رابطه - کودکان، مونرو برجسته هر جنبه ای از قرار دادن زیر ذره بین خود را به همه که اتفاق می افتد و avviene.Sebbene در برخی از این داستان است که همیشه قادر به درک مفهوم، مونرو نیست، موفق مثل همیشه، برای اجازه دهید وارد دنیای خود شوید، احساسات، احساسات و لحظات منحصر به فرد زندگی را به ما نشان دهید.

مشاهده لینک اصلی
ملک یک هتل کوچک و خانوادگی است. \u003e P vaº »اجرای آزمایشگاه تائه ° á» ینگه چا »« نانوگرم Bình Thae ° á »NG، Aªm £ áº؛ A'A³ cA³ نوامبر »ƒ NA» ¥ تی -i baº امنیت، SA »xaº ¥ ± تو ماهی، thaºm پدر tA¬nh yAªu ¢ بود n که vaºt ماهی» 'tA¬nh giẠ¥ تو A'i. این یک مکان عالی برای بودن است. من (مطمئن نیستم)؛)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب می خواستم چیزی بهت بگم


 کتاب شهرهای ناپیدا (نامرئی)
 کتاب مرگ خوش
 کتاب مرد-اسب
 کتاب قلعه مالویل
 کتاب سرنوشت زنان و دختران
 کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی